Exkluzívne iba u nás: Predám hotel s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry

Exkluzívne iba u nás: Predám hotel s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry

Vysoké Tatry, Slovensko

Predaj

 • GPTempDownload – kópia (5)
 • GPTempDownload – kópia (6)
 • Antoska_Autis_01
 • Antoska_Autis_05
 • Antoska_Autis_13
 • Antoska_Autis_08
 • Antoska_Autis_10
 • GPTempDownload – kópia (2)
 • GPTempDownload – kópia (3)
 • GPTempDownload – kópia (4)
 • GPTempDownload – kópia (7)
 • GPTempDownload – kópia (8)
 • GPTempDownload – kópia
 • GPTempDownload

ID Nehnuteľnosti :

 12671

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Počet miestností

image/svg+xml 30

Bedrooms

18

Garáž

4

Úžitková plocha

2252

Plocha pozemku

image/svg+xml background Layer 1 8000

Popis

Exkluzívne len u nás ponúkame na predaj hotelový komplex, ktorý sa nachádza na začiatku Vysokých Tatier v krásnom a slnečnom prostredí areálu rekreačnej osady Pod Lesom.

 

Na predaj je Hotel s rozostavaným apartmánovým domom Vila Eva spolu s pozemkami o celkovej výmere takmer 12.700 m2. Areál je obklopený z troch strán prirodzenou zeleňou, ponúka nádherný výhľad na Vysoké Tatry, Kráľovu Hoľu i na hrebeň Nízkych Tatier. Oba objekty, hotel aj vila, sú v ponuke na predaj aj samostatne.

 

Hlavnou výhodou tejto lokality je jej výborná dostupnosť. Areál sa nachádza v blízkosti hlavnej cesty, ktorá spája Poprad so Starým Smokovcom. Neďaleko je aj medzinárodné letisko Poprad – Tatry. Zároveň ide o pokojnú lokalitu mimo frekventovaných tatranských osád.

Svojou polohou je areál predurčený na trvalé i na víkendové vyťaženie pre individuálnu alebo rodinnú dovolenku.

 

Objekt Hotela  je trojpodlažný, vedie k nemu asfaltová cesta a patrí k nemu aj veľké vlastné parkovisko. Objekt je dokončený, plne funkčný, prevádzkovaný a kolaudovaný bol v roku 2000.

Na  prízemí sa nachádza vstupná hala s recepciou, šatňa hostí, reštaurácia, kaviareň, salónik, kuchyňa, skladové miestnosti, chodby, sociálne priestory a plynová kotolňa. Kuchyňa je zariadená nerezovou kuchynskou technológiou.

Hotel disponuje 16 dvojlôžkových izbami s prístelkou a dvoma rodinnými apartmánmi pre päť osôb. Každá izba je kompletne vybavená televíziou, telefónom, sociálnym zariadením s vaňou a dreveným nábytkom. Izby sú zabezpečené kartovým systémom.

V prvom podkroví sa nachádzajú aj kancelárske priestory pre zamestnancov, skladové priestory a hygienicka bunka.  V druhom podkroví sú umiestnené dva malé ubytovacie priestory a chodba. Predná izba je dvojlôžková s možnosťou dvoch prísteliek a zadná izba je dvojlôžková.

 

V hoteli sa nachádzajú dve veľké reštauračné miestnosti. Jedna s kapacitou 100 osôb slúži zároveň aj ako kaviareň a prevádzkuje celodenné stravovanie. Druhá reštaurácia má kapacitu 50 miest. V týchto priestoroch  sa pravidelne konajú svadby, rodinné oslavy, rôzne firemné akcie, recepcie a školenia. V hoteli sa nachádza aj salónik s kapacitou 25 až 30 osôb. K dispozícii je aj sauna, fitness a taktiež vonkajšie detské ihriská .

 

Vyťaženosť prevádzky sa môže pohybovať na úrovni 40% mimo sezóny,  až do 98% v najsilnejších mesiacoch roka. Hotel využívajú rodiny s deťmi, bežní turisti i skupinové zájazdy.

 

Veľkosť pozemkov pod všetkými budovami je viac ako 8000 m2. Budova Hotela má zastavanú plochu 1126 m2 a úžitkovú 2252 m2.  Budova skladu je o výmere 162 m2, dvojpodlažný dom – depandance s dvoma apartmánmi  má úžitkovú plochu 252 m2 a v areáli hotela sa nachádza aj koliba s pozemkom 1064m2.

 

Bližšie informácie o cene a podmienkach predaja sú k dispozícii v realitnej kancelárii, kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle 0948 445 878 resp. mailom na adrese  antoska.miroslav@gmail.com

VIAC PONÚK NA WWW.38RK.SK

Nehnuteľnosť na mape

Similar Properties

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *