Predávame penzión vo Vysokých Tatrách

s výborným potenciálom využitia aj na dlhodobé bývanie pre jeho majiteľa
10 izieb + 2 apartmány

Cena dohodou

Ponúkame na predaj penzión s výborným potenciálom využitia aj na dlhodobé bývanie pre jeho majiteľa.

Ponúkaný penzión sa skladá hlavne z 2 apartmánov a 10 izieb. Jeho dispozícia ponúka veľmi praktické rozdelenie dlhodobo obývanej časti s časťou vhodnou na krátkodobé prenajímanie.

Po vstupe do domu na 1NP sa dom opticky delí na dve časti. Prvá časť  2 izbový apartmán s kanceláriou je v súčasnej dobe využitá majiteľom. Ďalšie 4 izby sú pripravené na prenajímanie. Okrem toho sa na 1NP nachádza tiež vstupná hala, či miestnosť pre upratovačku.

Na prízemí je wellness, raňajková miestnosť a bar – ideálne na prerobenie netradičných wellness služieb. (pivný wellness, privátny wellness).  Súčasťou prízemia je tiež technická miestnosť.

Na 2NP sa nachádza plnohodnotný a priestranný 2 izbový apartmán o veľkosti cca 80m2. Okrem toho sa na tomto poschodí nachádzajú ďalšie 4 väčšie izby a jedna menšia. Tiež tu nájdeme priestor využiteľný ako jedáleň, herňu a podobne. Tiež sa tu nachádza balkón a ďalšia miestnosť pre upratovačku a sklad.

Na zadnom dvore je momentálne altánok, ale tento priestor sa v prípade záujmu môže využiť na prístavbu alebo iný účel v závislosti od predstavivosti budúceho majiteľa.

Stavba je murovaná z plynosilikátových kvádrov, zateplená. Strecha je z pozinkovaného plechu s ochranným náterom. Krov je drevený, stropy z panelov Spiroll.

Kúrenie je plynové, prostredníctvom kotla 44 kW (k dispozícii aj náhradný 22 kW), vo výdajni raňajok je tiež krbová pec. Ohrev vody plynovým kotlom 24 kW a bojler s kapacitou 200l.

Voda je z obecného vodovodu, na pozemku je tiež vlastná studňa. Kanalizácia je obecná.

Zastavaná plocha 326 m2.

Úžitková plocha je približne 978 m2.

Veľkosť pozemku je 894 m2.

Ponuka je vhodná ako kombinácia bývania a podnikania. Investične je potenciál v budúcnosti dobudovať priestory pre doplnkové služby.

Obec Veľký Slavkov sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier na hlavnej trase električky smerom do Tatier. Výhodou je blízkosť hlavnej cesty spájajúcej Poprad a Starý Smokovec a tiež popradského letiska, či diaľnice D1, ktoré sa nachádzajú len desať minút autom.

Prejaviť záujem

O nás

Pri podnikaní sa snažím držať filozofie, že firma nie je úspešná vtedy, keď generuje zisk, je úspešná vtedy, keď sú spokojní jej klienti. V takom prípade sa darí spoločnosti uzatvárať dostatočné množstvo obchodov. Zisk je potom len samozrejmou súčasťou a výsledkom správneho fungovania a dobre nastaveného systému.

V oblasti realít na slovenskom trhu pôsobíme už takmer 10 rokov. Za posledné obdobie sa nám podarilo vybudovať jednu z najstabilnejších a najlepších realitných kancelárií v regióne. Snažím sa hlavne o férový a ľudský prístup k našim klientom. Vážime si korektných a slušných ľudí a tí sa u nás vždy môžu spoľahnúť na 100 percentný servis.